Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Форум “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” у Рівному

Січ / 20
14

Початок: 20.01.2020 о 10:30

Закінчення: 20.01.2020 о 17:00

Адреса:

Місце:

Протягом листопада 2019 – лютого 2020 року у різних містах України буде проведено 10-ть міжрегіональних Форумів. Всі вони присвячені обговоренню конституційного процесу в Україні та побудові відкритого діалогу з громадянами. Метою проведення Форумів є сприяння відкритому діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні.

Шостий міжрегіональний Форум відбудеться 20 січня 2020 року у місті Рівне. Детальна інформація буде надіслана лише зареєстрованим учасникам.

Орієнтовний час початку Форуму о 10:30, завершення – о 17:00.

До заходу можуть долучатися активні громадяни, представники місцевих осередків політичних партій, народні депутати України та місцевих рад. А також громадські активісти, експерти, журналісти та інші активні представники громад.

До участі у Форумі, який відбудеться 20 січня у місті Рівне запрошуються представники (Рівненської, Вінницької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської) областей. Однак ми не обмежуємо участь  учасників з інших областей.

Усіх охочих долучитися до роботи Форуму “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” у місті Рівне просимо обов’язково заповнити реєстраційні форми за посиланнями.

Участь в заході безкоштовна. Організатори покривають витрати на проїзд (за наявності проїзних квитків) та забезпечують обідом.

За додатковою інформацією просимо звертатися до програмного асистента Національного Демократичного Інституту Гліба Міхно, за телефоном (063) 722 39 44 або електронною адресою hmikhno@ndi.org

Захід організовує Національний Демократичний Інститут у співпраці з Інститутом “Республіка”, Центром політико-правових реформ (ЦППР), Реанімаційним Пакетом Реформ (РПР), Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN, за підтримки американського народу наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Версія для друку

коментарі