Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Головні соціально-політичні події на Сході України: аналітичний звіт за червень 2023 року

Лип / 23
18

Початок: 28.07.2023 о 12:00

Закінчення: 28.07.2023 о 14:00

Адреса: Онлайн

Місце: Онлайн

На Сході України майже в половині громад діють військові адміністрації, які, згідно із урядовою класифікацією, є «громадами у районі проведення бойових дій» і підпорядковуються військовим адміністраціям.

Військові адміністрації перебрали повноваження органів місцевого самоврядування і діють за іншою правовою регламентацією. Як це впливає на партисипацію та траспарентність прийняття рішень та діяльність місцевого самоврядування в цілому — це питання стане ключови у ході експертної дискусії. На заході відбудеться презентація щомісячного звіту Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN щодо соціально-політичних подій на Сході України.

До участі запрошуємо долучатися експертів, представників влади, активістів, представників громадськості та ЗМІ.

Захід відбудеться 28 липня онлайн з 12:00 до 14:00.

Очікуваний результат:

  1. Започаткована практика щомісячного інформування громадськості про важливі події, діяльність влади, стан громад та громадських організацій в період воєнного стану.
  2. Отриманий зворотній зв’язок від журналістів, представників влади та громад для виявлення гострих проблем в діяльності влади.

Спікери заходу й теми їхніх доповідей:

  • Ольга Мірошник, регіональна координаторка Мережі UPLAN у Харківській області, голова правління Фонду місцевої демократії
    Що таке Мережа UPLAN, мета та завдання щомісячних звітів
  • Олег Конотопцев, експерт Мережі UPLAN
    Структурні зміни в діяльності місцевого самоврядування в період воєнного стану
  • Віктор Бобиренко, керівник експертної групи ГО «Бюро аналізу політики», Суми Партисипаційні процеси в Сумській області під час війни.

Модератор дискусії — керівник Харківського прес-клубу Олександр Швець.

Щоб долучитися до обговорення, потрібна попередня реєстрація. Зареєстровані учасники отримають на електронну пошту, вказану в реєстраційній формі, посилання, за яким зможуть взяти участь в обговоренні.

Реєстрація відкрита до 18:00 27 липня.

Захід організовує Центр політико-правових реформ, Фонд Місцевої Демократії та Харківський прес-клуб за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

 

Версія для друку

коментарі