Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

У Львові відбудеться Публічний форум «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами»

Лис / 19
13
image

Початок: 18.11.2019 о 11:00

Закінчення: 18.11.2019 о 12:00

Адреса:

Місце:

Учасники пресконференції: 

  • Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ (ЦППР), експерт з публічного права
  • Юлія Кириченко, членкиня правління ЦППР, керівниця проєктів з питань конституційного права, співголова Ради Реанімаційного пакету реформ. 
  • Олександра Скиба, виконавча директорка, керівниця проектів Інституту «Республіка».
  • Сергій Різник, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права Львівського національного університету ім. І. Франка.

Довідка

З листопада 2019 року до лютого 2020 року Національний демократичний інститут міжнародних відносин спільно з ВГО «Інститут «Республіка», Центром політико-правових реформ, Мережею UPLAN, громадською спілкою «Реанімаційний пакет реформ» проведе щонайменше 10 публічних форумів «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» у Києві, Львові, Житомирі, Черкасах, Краматорську, Рівному, Запоріжжі, Ужгороді, Харкові та Одесі.

Мета форуму – сприяти відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні. В межах форуму відбудеться обговорення тенденцій конституційного процесу в Україні, панельна дискусія «Конституція України: стан реалізації, необхідність змін» з представниками політичних партій, народними депутатами та експертами, а також обговорення «Які конституційні зміни потрібні суспільству?» у форматі світового кафе з громадянами, представниками політичних партій та депутатами.

Для участі у форумах запрошують громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, громадських активістів, експертів та інших активних представників громад.

Нагадаємо, експерти Центру політико-правових реформ уже неодноразово аналізували законодавчі ініціативи Президента, спрямовані на внесення змін до Конституції України.

Пресконференція відбудеться в понеділок, 18 листопада, об 10:00 у Львівському пресклубі за адресою: проспект Шевченка, 11.

Версія для друку

коментарі