У Дніпрі кожен мешканець може отримати безоплатну правову допомогу. Консультації та особистий прийом людей, які її потребують, проводять спеціалісти департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради у ЦНАП з 10:00 до 13:00:
Зокрема, у ЦНАП мешканці Дніпра можуть отримати наступні юридичні послуги:
Попередній запис на консультацію не потрібен.
Повномасштабне вторгнення росії змусило мільйони українців тікати з рідних міст до інших населених пунктів, а часто й країн. Тому нині найгострішими є потреби ВПО – люди часто лишаються без документів та розуміння того, як їм тепер жити у новому місці та з новим статусом.
Очевидно, що такі люди ще тривалий час потребуватимуть юридичного супроводу. Й організації, юристи, адвокати об’єднуються та долучаються до надання правової допомоги тим, хто цього потребує.
Зокрема на базі БФ «Карітас Донецьк» у Дніпрі у межах лобістського проєкту у співпраці з Данською радою у справах біженців / DRC організували необхідну й затребувану для ВПО юридичну підтримку.
Поновити та призначити:
Отримати та відновити:
Вирішити інші юридичні питання:
Прийом відбувається по понеділках і середам на базі БФ «Карітас Донецьк у м. Дніпро» за адресою м. Дніпро, вул. Кабардинська, 5. Телефони для довідок:
Юристи Правозахисної Групи «СІЧ» продовжують надавати правову допомогу у Дніпрі, зокрема переселенцям. За консультаціями з актуальних питань сьогодення (отримання довідки ВПО, пенсії, соцвиплат тощо) можна звертатися за телефонами:
Безкоштовну правову допомогу військовослужбовцям та членам їхніх сімей надає Громадський рух «Адвокати – волонтери ЗСУ». За юридичними консультаціями з питань соціального захисту, майнових та шлюбних відносин, кредитних спорів, а також за судовим захистом можна звертатися на електронну пошту grazadnepr@ukr.net та за телефонами:
Також в умовах воєнного стану безоплатну правову допомогу на Дніпропетровщині можна отримати у бюро правової допомоги у дистанційному й в очному режимі.
Подивитися розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режим роботи бюро правової допомоги можна на мапі, яка регулярно оновлюється. Там же можна дізнатися графік роботи консультаційних пунктів (дату й час проведення прийому осіб).
Звернутися до найближчого бюро правової допомоги за безоплатною первинною та вторинною правовою допомогою можна незалежно від реєстрації місця проживання. Бюро правової допомоги працюють по всій Україні, за винятком регіонів, де наразі тривають бойові дії.
Матеріал підготувала Анна Колохіна,
голова правління Дніпровського центру соціальних досліджень,
регіональна координаторка Громадської мережі публічного права
та адміністрації UPLAN у Дніпропетровській області