Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Експерт прокоментував підходи влади до організації державного управління

Сер / 22
09
image

21 квітня цього року Президент Зеленський своїм указом створив Національну раду з відновлення України від наслідків війни як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

При Раді утворили 23 робочих групи, які до середини травня наповнилися членами, поутворювали в середньому по 4-5 робочих підгруп і заходилися писати плани відновлення України в кожній сфері державної політики до 2032 року. Тільки після конференції в Лугано все це стало доступно в Україні, зокрема самим членам робочих груп Національної ради.

«Що означає створення цієї Ради? Для чого її створили? Це важливе питання, тому що ілюструє підходи влади до організації державного управління. Звичайно, відповісти на нього точно міг би тільки той, хто створив… Проте можна висунути якісь гіпотези», — зазначив голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

За словами експерта, загалом висновок щодо Плану відновлення України напрошується такий — героїчними зусиллями за короткий час, не сильно турбуючи українське суспільство, кілька сотень людей належних чи близьких до влади написали тисячі сторінок планоподібної інформації.

«Сподіваюся, у сфері економіки та гуманітарної політики, чому присвячено більшість розділів Плану, є новаторські підходи й концептуальні вирішення проблем. Бо у сфері державного врядування ні нових ідей, ні комплексності вирішення проблем хоча б старими механізмами не проглядається. Тим більше, що не ясним залишається правовий статус цього Плану», — зауважив Ігор Коліушко.

Повний текст читайте в блозі на LB.ua.

Версія для друку

коментарі