Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

«Бачення України – 2030» громадської коаліції «Україна після перемоги»

Лип / 22
07
flag-ukraine

Голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко та експерти ЦППР сформулювали візію інституційної організації публічної влади в спільному напрацюванні «Бачення України – 2030» громадської коаліції «Україна після перемоги».

Українці нині об’єднані єдиною метою — перемогти московського агресора. Та не менш важливою є згуртованість українського суспільства довкола бачення, якою ми уявляємо Україну після перемоги. 

Завдяки подвигу та надзусиллям Збройних Сил України, підтримці та сприянню світової спільноти, ми безсумнівно рухаємось до перемоги. Щоденна праця кожного з нас закладає фундамент майбутніх успіхів, які передбачають не тільки звільнення окупованих територій, а й досягнення умов і стандартів, за яких нам буде комфортно жити в нашій країні. Зважаючи на необхідність спільної візії майбутнього, виникла громадська коаліція «Україна після перемоги». Так, кілька десятків відомих науковців і громадських експертів сформулювали свої напрацювання в «Баченні України – 2030».

«Бачення України – 2030» — це не лише перелік мрій про досягнення в кожному секторі державної політики до 2030 року, а й рекомендації та застереження на шляху реалізації задуманого. Після його широкого обговорення та узгодження, ми напишемо документи політики про те, як реалізувати наші мрії та запропонуємо їх владі України та партнерам нашої країни у її відбудові після перемоги. 

Активну участь у написанні «Бачення України — 2030» взяли експерти ЦППР, а голова правління ЦППР Ігор Коліушко став одним із організаторів громадської коаліції «Україна після перемоги» та виконав роботу з формування авторського колективу й редагування 2 розділу Бачення «Інституційна організація публічної влади».

Прочитати документ: Україна після перемоги. Бачення України 2030

Закликаємо вас долучитися та поділитися зауваженнями й пропозиціями за посиланням.

Версія для друку

коментарі