Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Ваша думка важлива: українців запрошують до обговорення конституційних змін

Лис / 19
05
image

З листопада 2019 року по лютий 2020 року Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин спільно з ВГО «Інститут «Республіка», Центром політико-правових реформ, Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN, Громадською спілкою «Реанімаційний Пакет Реформ» проведе щонайменше 10 публічних форумів «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» у Києві, Львові, Житомирі, Черкасах, Краматорську, Рівному, Запоріжжі, Ужгороді, Харкові та Одесі.

Мета форумів – сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами про конституційний процес в Україні. Серед головних завдань – підвищення обізнаності громадян з конституційною реформою та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем.

Для участі у форумах запрошуються громадяни, представники місцевих осередків політичних партій, народні депутати України та депутати місцевих рад, громадські активісти, експерти, журналісти та інші активні представники громад.

Програма, форма реєстрації та анонс для форуму в кожному місті будуть поширюватися окремо.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до директорки програми «Залучення громадян» НДІ Олени Боцко за електронною адресою obotsko@ndi.org або за телефоном (050) 382-96-97.

Версія для друку

коментарі