Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Аналітика початківців: процедури, методики, технології й результати

Гру / 19
12

Система державного управління модернізується. Тому існує потреба у кваліфікованих кадрах, ерудованих, компетентних управлінцях з інноваційним мисленням, які здатні до відповідального прийняття управлінських рішень.

Забезпечення держави кваліфікованими спеціалістами — це складний безперервний процес. Він передбачає вдосконалення державної кадрової політики, спрямоване на послідовне здійснення низки науково-дослідних, організаційно-управлінських, політичних та законодавчих дій.

На методичному семінарі для аналітиків-початківців у сфері публічного управління, що відбувся 11 грудня на базі Департаменту надання адміністративних послуг м. Одеси, експерти та партнери Мережі UPLAN обговорили, як застосовуються аналітичні методи в науковому дослідження та яке це має значення для дослідницької роботи молодих науковців.

Експерти обговорили попередні результати досліджень аналітиків-початківців Олексія Ярославського, Олени Клімової та Сергія Клімова. Майбутні магістри кафедри публічного управління та регіоналістики ОРІДУ при Президентові презентували перед експертами, науковцями та своїми колегами мету, актуальність, завдання, проблеми та шляхи вирішення у сфері аналітичної роботи — з відповідними рекомендаціями та пропозиціями.

Регіональний координатор Мережі UPLAN, доцент кафедри, науковий керівник магістерських досліджень Андрій Крупник представив презентацію «Аналітика у роботі публічного службовця: навіщо та яким чином?». Зокрема, він визначив основні поняття, завдання, напрями та застосування методів аналітичної роботи, наголосив, що аналітична складова наукового дослідження не лише значно підвищує його вагомість, а й слугує важливим інструментом експертних супроводів фахової діяльності в майбутньому.

«Робота ЦНАП м. Одеси, щорічні відкриті звіти, Стратегія розвитку Центру, обмін досвідом з аналогічними організаціями інших міст може слугувати суттєвим підґрунтям проведення якісних аналітичних досліджень молодими науковцями. Ми завжди відкриті для співпраці та готові надати підтримку й допомогу як майбутнім фахівцям центру, так і всім дослідникам», — зазначила Євгенія Абрамова, директорка Департаменту надання адміністративних послуг м. Одеси, експертка Мережі UPLAN.

Як ефективно представити аналітичний продукт, що варто та чого не варто робити під час публічного захисту, яке значення мають виявлені проблеми у тематиці роботи та як правильно сформулювати рекомендації та пропозиції у дослідженні, роз’яснював експерт Мережі UPLAN, професор кафедри публічного управління та регіоналістики ОРІДУ при Президентові України Сергій Саханенко.

«Дослідження цінне тим, що воно має бути орієнтовано на проблему, тобто завдання науковця — виявити та довести дійсність проблеми; не варто забувати й про ключові висновки з первинних досліджень, достовірність, якісність, переконливість та компактність наукової роботи», — наголосила експертка Мережі UPLAN, викладачка ОРІДУ при Президентові України, к.ю.н. Оксана Дуліна.

«Значному аналітичному наповненню наукових досліджень, і представлених дослідницьких робіт у тому числі, значно сприятиме використання фондів наукових бібліотек», — підкреслила заввідділом Одеської обласної наукової бібліотеки, комунікаційна менеджерка Мережі UPLAN Ольга Нагорнюк.

Аспірантка ОРІДУ при Президентові України, експертка Мережі UPLAN, керівниця відділу аналітичної роботи та комунікацій Одеської обласної ради Алла Орлова визнала «значну практичну цінність семінару як для використання методів аналітичної роботи в своїй наукові роботі, так і в цілому для концептуального й методичного забезпечення аналітики в роботі державних службовців».

Версія для друку

коментарі