Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Експертка розповіла молоді про ефективну комунікацію реформ

Гру / 22
06

На черговій онлайн-зустрічі зі стажерками Центру політико-правових реформ своїм досвідом роботи в громадському секторі та ефективної комунікації реформ ділилася Олександра Щукіна, голова ГО «СМАРТ МЕДІА», організації-партнерки Мережі UPLAN.

«Завдання нашої громадської організації — займатися комунікацією, поясненням, просвітою громадян. Тому ця комунікація реформ — для простих громадян: як користуватися змінами, послугами держави тощо. Це на простій сходинці, і це було нашою мотивацією, щоб розслідування та інша складніша діяльність громадських організацій була потрібна людям», — зазначила вона.

За словами експертки, для збільшення довіри людей громадська організація має показувати свою мету та джерела фінансування, правильно себе позиціонувати. Також слід говорити з громадянами простою мовою, пропонувати їм позитивний порядок денний.

«Люди повинні знати, як саме вони використають знання, які отримають на заходах ГО. Потрібно пояснити, чим ці знання будуть корисними для їхньої родини, гаманця, життя, емоційної сфери, здоров’я тощо. Тобто чим конкретно для них буде корисною діяльність вашої організації», — зауважила пані Олександра.

Версія для друку

коментарі