Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Експерти та молодь обговорили проблеми громадянського суспільства та реформ

Бер / 21
04

2-3 березня відбувся Молодіжний аналітичний форум, організований за ініціативи Центру політико-правових реформ (ЦППР) та Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN.

Впродовж двох днів роботи Форуму учасники та учасниці разом з експертами ЦППР та Мережі UPLAN працювали у чотирьох тематичних блоках.

Разом з головою правління ЦППР Ігорем Коліушко учасники обговорили питання самоорганізації громадян: чому це важливо для успіху країни, як цінності суспільства впливають на розвиток держави та як кожен з нас може самостійно почати змінювати своє життя та життя країни на краще.

Експерт ЦППР Євген Школьний та експертка Мережі UPLAN Ірина Бойко розповіли, як торкнеться закон про адміністративну процедуру пересічних громадян. Під час роботи у групах учасники та учасниці розглянули конкретні ситуації та варіанти їхнього вирішення з позиції закону.

Разом з членкинею правління ЦППР Юлією Кириченко учасники Форуму міркували, які механізми та заходи добору суддів Конституційного Суду України забезпечать склад Суду, що відповідає критерію високих моральних якостей.

А також з членом правління ЦППР Романом Куйбідою та експертами ЦППР Максимом Середою та Романом Смалюком поговорили про ідеальний суд майбутнього та що допоможе побудувати його в Україні.

Усі учасники та учасниці отримають іменні електронні сертифікати про участь у Форумі, а найактивніші – також сувеніри на пам’ять.

Дивіться короткі записи лекцій від спікерів та спікерок Форуму на YouTube-каналі Центру політико-правових реформ.

Версія для друку

коментарі