Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Опубліковано проєкт Альтернативного звіту з оцінки державної антикорупційної політики

Вер / 21
22

Центр політико-правових реформ оприлюднив для публічного обговорення текст проєкту альтернативного звіту, який був напрацьований за результатами експертного обговорення 14 вересня.

Пропозиції приймаються до 15 жовтня. Просимо надсилати їх на e-mail керівника авторського колективу звіту – Миколи Івановича Хавронюка (kunorvahk@gmail.com). Будемо вдячні за ваші пропозиції та рекомендації.

У Звіті представлена громадська оцінка стану справ зі здійсненням антикорупційної реформи в Україні, яка є продовженням попередніх трьох звітів за період з 2013 по 2018 роки.

Цей Звіт підготовлено на основі спеціально розробленої методології комплексної внутрішньої оцінки прогресу країни в антикорупції, яка вперше була застосована при підготовці аналогічного Звіту у 2015 році, за чотирма напрямами:

  1. антикорупційна політика;
  2. запобігання корупції;
  3. криміналізація корупції і правоохоронна діяльність;
  4. міжнародне співробітництво.

Видання містить не лише аналіз ситуації, статистичні дані та іншу інформацію, а й конкретні висновки і рекомендації для законодавця та правозастосовних органів.

Воно буде корисним для посадових і службових осіб державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських активістів, журналістів, науковців тощо, які займаються проблемами запобігання корупції.

Завантажити звіт у PDF форматі можна за посиланням

Версія для друку

коментарі