Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Аналітичний звіт ГО «Незалежний центр правових досліджень та ініціатив»

Чер / 19
20
image

20 червня під час підсумкової конференції за результатами реалізації проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» було презентовано аналітичний звіт, підготовлений Незалежним центром правових досліджень та ініціатив.

Аналітичний звіт став підсумком 8-місячної роботи Незалежного центру правових досліджень та ініціатив в межах проекту «Модель реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Дніпропетровської та Запорізької областей». В основу аналітичного звіту було покладено результати та напрацювання громадських обговорень, стратегічних сесій, експертних круглих столів та експертного опитування, проведених в Запорізькій та Дніпроперовській областях. При підготовці аналітичного звіту експертами Незалежного центру правових досліджень та ініціатив враховувалися думки та пропозиції представників сільських, селищних, міських рад, районних державних адміністрацій та районних рад, обласних державних адміністрацій та обласних рад, інститутів громадянського суспільства Дніпропетровської та Запорізької областей, науковців, експертів у сфері реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Оптимальна модель реформування адміністративно-територіального устрою на районному рівні, на думку експертів Незалежного центру правових досліджень та ініціатив, полягає в скороченні чисельності районів в Запорізькій області з 20-ти до 5-ти, в Дніпропетровській області – з 22-х до 6-7ми районів. Більш детально з аналітичним звітом можна ознайомитися далі.

Версія для друку

коментарі