Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Експерти представили Альтернативний звіт з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики

Лис / 21
10

Шановні експерти у сфері антикорупційної політики!

Запрошуємо Вас ознайомитися з Альтернативним звітом з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики, підготовленого громадськими експертами.

У Звіті представлена громадська оцінка стану справ зі здійсненням антикорупційної реформи в Україні, яка є продовженням попередніх трьох звітів за період з 2013 по 2018 роки. Оцінка охоплює 2019 і 2020 роки, а також окремі події 2021 року.

Цей Звіт підготовлено на основі спеціально розробленої методології комплексної внутрішньої оцінки прогресу країни в антикорупції, яка вперше була застосована при підготовці аналогічного Звіту у 2015 році, за чотирма напрямами:

  • антикорупційна політика;
  • запобігання корупції;
  • криміналізація корупції і правоохоронна діяльність;
  • міжнародне співробітництво.

Видання містить не лише аналіз ситуації, статистичні дані та іншу інформацію, а й конкретні висновки і рекомендації для законодавця та правозастосовних органів. Воно буде корисним для посадових і службових осіб державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських активістів, журналістів, науковців тощо, які займаються проблемами запобігання корупції.

У разі виникнення питань щодо звіту звертайтеся до Миколи Хавронюка, члена правління Центру політико-правових реформ: +380 66 500 86 56, kunorvahk@gmail.com

Звіт підготовлено Центром політико-правових реформ за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Підготовка альтернативного звіту з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики за 2020 рік».

Версія для друку

коментарі