Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

Львівські експерти дізналися про додаткові інструменти управління проєктами

Жов / 19
31

29 жовтня у Львові відбувся воркшоп «Логіко-структурна матриця: ключовий інструмент управління проєктом» для експертів Мережі UPLAN. Воркшоп підготувала та провела голова правління Дніпровського центру соціальних досліджень, координаторка Мережі UPLAN у Дніпрі Анна Колохіна.

Учасники навчилися визначати загальні та конкретні цілі проєктів, очікувані результати, і відповідно — оптимально планувати заходи за проєктом.

«Логіко-структурна матриця допомагає перевірити логіку вашої проектної заявки. Заповнивши всі клітини, ви зможете чітко прослідкувати зв’язок між тими чи іншими компонентами проєкту. Важливо не забувати, що процес її заповнення не лінійний, а відбувається і вертикально, й горизонтально», — звернула увагу тренерка.

«Logic frame matrix наразі новий для нас та досить цікавий інструмент. Матриця допомагає перевірити логічність проєкту та прослідкувати причинно-наслідкові зв’язки між усіма елементами. Обов’язково будемо використовувати отримані навички та знання в підготовці майбутніх проєктів», — прокоментував учасник воркшопу, експерт Мережі Юрій Татомир.

На прикладі уявного проєкту з протидії дискримінації правам чоловіків учасники разом з тренеркою намалювали відповідне Дерево проблем та Дерево цілей.

Наступним кроком експертів стане спільна підготовка проекту з використанням отриманих знань.

Версія для друку

коментарі