Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах

Об’єднуємо зусилля заради досягнення стандартів демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.

Ми у соціальних мережах
Поширити:
Коментарі:

У чому особливість мобільних додатків для ЦНАП

Кві / 19
24

Світ технологій постійно розвивається, користувачі потребують щоразу більших можливостей для дистанційного отримання тих чи інших послуг. У ногу з часом йдуть і Центр надання адміністративних послуг м.Львова, де минулого тижня презентували мобільний додаток EasyWallet.ua.

За допомогою додатку мешканці, які звертаються до ЦНАП, можуть отримати всю інформацію на смартфон, що спрощує комунікацію користувачів з представниками ЦНАП.

На вході до ЦНАП людину ідентифікують та їй приходить повідомлення з переліком послуг. Користувач називає обрану послугу адміністратору та одразу отримує повідомлення з переліком необхідних документів для її отримання, автоматично записується у чергу та має призначений час для обслуговування.

«Мобільний додаток не є новацією для ЦНАП. Наприклад, в Івано-Франківську з листопада 2018 року через додаток «Мобільний Івано-Франківськ» можна отримати інформацію та консультацію про послуги, перевірити стан її виконання, завантажити бланки заяв та оцінити якість надання послуг у ЦНАП.

У Львові через додаток зараз передбачено трохи інший функціонал – а саме комунікацію відвідувача з ЦНАП під час перебування в приміщенні. У планах – запровадження можливості оплати послуг через додаток, реєстрації до ЦНАП, можливості стежити за рухом черги. А це значно скорочує тривалість візитів до ЦНАП, дозволяє заощадити сили та час обох сторін та оптимізує процес надання адміністративних послуг», – прокоментувала експерт UPLAN Христина Тибінка.

Якщо ви зі Львова, щоб скористатися – завантажте додаток EasyWallet UА та зареєструйтеся через номер мобільного телефону. Після цього ви автоматично отримаєте в меню додатку «Мої картки» окреме вкладення – «ЦНАП». Додаток на території ЦНАП працюватиме за умови ввімкненого bluetooth-пристрою у смартфоні.

Детальніше про додаток дивіться у відео за посиланням.

Версія для друку

коментарі